• YARIM ALTIN
  1.042,84
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  6,6967
  % 1,22
 • € EURO
  7,2393
  % 0,35
 • £ POUND
  8,2487
  % 0,07
 • ¥ YUAN
  0,9447
  % 1,15
 • РУБ RUBLE
  0,0872
  % 1,55
 • BITCOIN
  45957,357
  % 3,98
 • BIST 100
  89.316,34
  % -0,22

Faturalı Hatlara Kredi Verilir mi?

Faturalı Hatlara Kredi Verilir mi?

Günümüz koşullarında kişiler bazı sebeplerden dolayı para ihtiyacı duymakta ve bankalara kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bankalar üzerinden kredi çekme şansına sahip olamayan vatandaşların faturalı hatları ile kredi çekme imkanı olabiliyor. Son zamanlarda artan faturalı hatlara kredi imkanları dikkatli olarak araştırılmalıdır. Faturalı hatlara kredi verilir mi? Sorusu sıklıkla dillendirilmektedir.

Çeşitli firmalar bu yöntem ile faturanıza ek olarak kredi verebiliyor. Eğer nakit ihtiyacınız 1000 TL ve 4000 TL arasında ise faturalı hatlara kredi veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu sistemi kısaca anlatmak gerekirse, faturanıza ek olarak aldığınız herhangi bir değerdeki telefonu kutusunu açmadan değerine satıp nakit para kazanabilirsiniz. Bu tür satış durumlarında 300-500 TL civarı zarar olabilmektedir. Faturaya ek kredi veren firmaların koşulları değişiklik gösterebilmektedir.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta sahip olup nakit paraya ihtiyacı olan kişiler son zamanlarda faturalı hatlara kredi alma imkanlarından yararlanabilir. Gün içinde 5 bin TL miktarına kadar kredi alabilecek olan kişiler, firma seçimini yaparken dikkat etmelidir. Faturalı hatlara kredi verebilen bazı firmalar güvenilir olmamaktadır. Faturalı hatta kredi çekme yönteminin yasal olup olmadığı da hala tartışılan konulardan biri olmaktadır. Kişilerin bankalardan kredi çekme imkanı var ise bu tür yollara başvurmaması gerekmektedir. Faturalı hatlara kredi verilir mi sorusuna en net yanıtı banka şubeleri verebilir.

Faturalı hatta kredi alma işlemi, seçtiğiniz firma tarafından istediğiniz miktarda kredi talebinde bulunmanız ile başlamaktadır. Firma, istediğiniz miktardaki telefonu faturanıza ek olarak satış yapmış olarak göstererek kredi verme işlemi yapabilmektedir. Ardından almış olduğunuz cep telefonu firmaya veya istediğiniz bir yere belli zararlar ile satış yaparak kredinizi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Faturalı Hatlara Kredi Alma Koşulları Nedir?

Faturalı hattınıza ek kredi almanız için uymanız gereken bazı kurallar olabilmektedir. Faturalı hattınızın en az süreyle 6 ay üstünüze kayıtlı olması gerekmekte ve faturalarınızın düzenli olarak ödenmiş olması gerekmektedir. Aynı zamanda son 2 yıl içinde bu tür kampanyalardan ceza almış olmamanız ve bulunduğunuz tarifenin alabileceğiniz cihazın tarifesinde bulunması gerekmektedir. Faturalı hatlara kredi alma durumunda komisyon ve zararına satış durumları olduğu için kişilerin bu işlemleri dikkatli yapması gerekmektedir. Bu seçeneği denemeden önce diğer kredi seçenekleri titizlikle araştırılmalıdır.

YORUMLAR YAZ
 • Merdanngj3 hafta önce
 • Harbiden de çok güzel bankaymyş bende baş vurdum şuanda ben param 256740000000 mit’ten param birikdi